o kolejne fantastyczne prace. Ponieważ jestem i mam nadzieję, że będę tu często, nie oczekuję komentarzy, bo trudno codziennie pisać to samo. Zajrzyjcie, pozachwycajcie się, a może coś Was zainspiruje? Jeżeli zostawicie czasami słówko, będzie miło. Jeżeli czasami wzruszycie się patrząc na to, co się dzieje, to ja za wszystko dziękuję. Żałuję, że nie mogę więcej fotograficznego czasu poświecić wszystkim pracom, ale i tak zabiera mi to sporo i z góry przepraszam, że nie zawsze wywiązuję się jakością zdjęć. Szczególnie jak jest dużo prac od jednej osoby, staram się jakoś wspólnie je złapać, żeby ograniczyć ich liczbę, a nie zawsze mi to wychodzi. Dzisiaj bajkowo - kolorowo. Agnieszka z bloga "Aga moje ja" przesłała różne kombinacje bukietów. Mówię Wam, radość w powietrzu.
Bożenka z "Anielskich sekretów" podarowała bardzo funkcjonalne i potrzebne przedmioty: skrzyneczka na nici, stojak na biżuterię lub kubeczki i deseczka,
a Terenia Macek z Tarnowca zestaw pięknych kartek i zakładek do książek.
Tę różnorodność kolorów przełamała bielą Janeczka z Janeczkowa przepięknym aniołem i serwetką.
Serce moje rośnie, strach czy do końca wytrzyma. Bardzo dziękuję.
To było przed południem, a dosłownie przed chwilą pan listonosz jeszcze raz mnie odwiedził i przywiózł ogromne pudło przytulanek od Anulka z bloga Tęczowe barwy. Do tego fantastyczny wianek i koszyczek z papierowej wikliny od Kasi z Cichego duszka. Jak coś pomyliłam, prostujcie dziewczyny.
I znowu bardzo, bardzo dziękuję.
Mam prośbę. Wrzucajcie do przesyłek karteczki z nazwą bloga lub adres, bo nie zawsze mogę odczytać dane. Miłego weekendu i do zobaczenia w poniedziałek - jutro poczta odpoczywa!