Pierwsza od Beatki z Dłubanek Beaty. Cudo serweta, duża, z przepięknym wzorem. Cieszę się z niej jak małe dziecko, bo ciężko coś zdobyć na taki stół. Teraz z ogromną radością patrzę na nią. Do tego jeszcze zajączek, jajeczka i to, o co poprosiłam czyli zakładka do książki. Niesamowita jesteś Beatko, dziękuję!
Druga od Marioli z Zapachu piwonii: śliczne ceramiczne zawieszki i wielkanocny kogucik. Wszystko już ma swoje miejsce. Dziękuję i myślę nad niespodzianką.
Trzecia od Ulencji. Piękne wielkanocne serduszka na moją bożonarodzeniową choinkę. Uleńko, Ty zawsze wiesz, czym mnie ucieszyć.
Dziękuję Janeczce, Marioli, Beatce i Ulencji za życzenia.
Wszystkim dziewczynom, zaglądającym do mnie, życzę spokojnych, radosnych Świąt Wielkanocnych, cudownych chwil w gronie rodzinnym. U mnie w tym roku będzie 14 osób. Do usłyszenia po świętach.