piątek, 25 stycznia 2019

Posypały się prośby

o tildy kuchenne, więc zaraz po wyjeździe  chłopców zabrałam się do pracy. Skończyłam jedną i znowu choróbsko dało mi w kość. Teraz powoli wracam do zdrowia i już pokazuję, co udało mi się zrobić:
Chciałabym też podzielić się z Wami informacją na temat długopisu 3D. Być może wiecie co to jest. Ja zobaczyłam pierwszy raz i zaczarował mnie na amen. Kiedy Antek tłumaczył mi jak to działa, nie zrozumiałam nic, więc nie będę bawić się w opisy. Same popatrzcie co to jest i co z tego cuda zrobił. Piękna, kreatywna, mądra zabawa.To most w Londynie, ale ma już Wieżę Eiffla, piramidy i kilka innych. Cudowna alternatywa dla komputerów.
Miłego weekendu i bardzo dziękuję za komentarze pod poprzednim postem

15 komentarzy:

 1. Ten długopis 3D coś niesamowitego... Pierwszy raz z czymś takim się spotykam i jestem zdziwiony bardzo takim wynalazkiem. Zabawa musi być przednia! Pozdrawiam ciepło! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Naprawdę świetna zabawa i efekty również.

  OdpowiedzUsuń
 3. Pojęcia nie miałam o takim długopisie. hehe Czegoż to ludzie nie wymyślą. :))) Twoja praca mnie zachwyca. Przyglądałam się tym wszystkim detalom. Widzę, że absolutnie wszystko robiłaś całym sercem. Pani kucharka jest nieziemsko piękna. <3

  Posyłam serdeczne pozdrowienia. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję za tildę i przyznam, ze nad kazdym detalem cierpliwie siedzę. A długopis Antka pokazuję, bo może warto zmobilizować rodzinkę i kupić mądry prezent. Ten długopis z dodatkowymi drutami kosztował w granicach 100 zł

  OdpowiedzUsuń
 5. Tida kuchenna - no cudna i ten hafcik na fartuszku i detale :) pięknie tworzysz. Ten długopis to fajna rzecz, aż pokażę mojemu synkowi ( ma 12 lat) to może go to zainteresuje i odciągnie od gier :) ściska mocno - Asia.

  OdpowiedzUsuń
 6. Antek ma 12 lat i cudownie sobie z tym radzi. Namawiam z całego serca.

  OdpowiedzUsuń
 7. Wspaniała tilda.:) Długopis też interesujący, ale nie dla mnie. Podziwiam za to precyzję Antka. Pozdrawiam serdecznie.:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Dla mnie też to nie jest. Myślałam bardziej o chłopcach w wieku Antka.

  OdpowiedzUsuń
 9. Tilda świetna. Fartuszek ma cudny! A ja chętnie pobawiłabym się takim długopisem:)))

  OdpowiedzUsuń
 10. Piękna Tilda:))ta łyżka cedzakowa ekstra:))))a o długopisie pierwsze słyszę:))przyda się pomysł na komunie,albo jakieś inne imprezy:))))

  OdpowiedzUsuń
 11. Super Anielica. Długopis genialny, można przy jego pomocy tworzyć jakieś dodatki dla Aniołków i nie tylko np, okulary itp.

  OdpowiedzUsuń
 12. Tilda jak zwyukle przepiękna.
  Długopis 3D znam ... nawet miałam w planach kupić Zuzi. Na razie nie kupiłam ale może jednak?

  OdpowiedzUsuń
 13. super ta Anielina i ja choć umiem uszyć to twoich nigdy nie dogonię są takie śliczne:)

  OdpowiedzUsuń
 14. Preciosa la tilda,yo también acabo de publicar una. Tu niño un arquitecto estupendo!!!

  OdpowiedzUsuń
 15. Co tu dużo gadać...Zdolniacha po Babci...Fartuszki są piękne...Pozdrawiam pa...

  OdpowiedzUsuń